Програма на телевизията


Програма на AMC за 01 Март 2024

Програма
05:00 "Атомен цирк - Завръщането на Джеймс Батъл" - приключенска фентъзи комедия, копродукция, 2004, с Ванеса Паради, Джейсн Флеминг и др.
06:25 "Звездите отблизо" III
07:15 "Звездите отблизо" III
07:45 "Звездите отблизо" III
08:10 "Синята лагуна: Пробуждане" - романтичен филм, 2012, с Индиана Ейвънс, Дениз Ричардс и др.
09:35 "Глупакът" - романтична комедия, копродукция, 2002, с Мила Йовович, Дениз Ричардс, Дейвид Крамхолц, Уилям Болдуин, Дан Монтгомъри мл. и Джесика Кофиел.
11:05 "Двоен агент" - игрален филм, копродукция, с Шарън Стоун, Рупърт Еверет и др.
12:40 "Тайни и лъжи" - драма/комедия,1996, с Тимъти Спал, Клер Ръшбрук и др.
14:55 "Кешбол" - спортна драма, САЩ, 2011, с Брад Бит, Робин Райт, Джона Хил и Филип Сиймур Хофман, Крис Прат и др.
17:00 "По-голям от живота" - комедия, САЩ, 1996, с Бил Мъри, Матю Мкконъхи, Джанин Гарафало, Кийт Дейвид и др.
18:30 "Сърцето на дракона 3: Проклятието на магьосника" - фентъзи/ приключенски, 2015, с Джулиан Морис, Тамзин Мерчант, Бен Кингсли и др.
20:00 "Замразеният" - комедия, Франция/ Италия, 1969, с Луи дьо Фюнес, Клод Жансак, Бернар Алан, Оливие дьо Фюнес и др.
21:15 "Съседка за секс" - романтична комедия, САЩ, 2004, с Емил Хърш и Елиша Кътбърт.
23:00 "Единакът" - екшън, Канада/ САЩ, 2007, с Джейсън Стейтъм и Джет Ли.
00:35 "Наследството на Борн" - екшън/ трилър, САЩ/ Япония, 2012, с Оскар Айзък, Стейси Кийч, Рейчъл Уайз, Джеръми Ренър, Скот Глен, Едуард Нортън, Джоан Алън, Албърт Фини и др.
02:35 "Чък за късмет" - комедия, САЩ, 2007, с Джесика Алба, Дейн Кук и др.
04:05 "Езерото" - хорър, Тайланд, 2022, с Уанмай Чатборирак, Супанса Уеткама, Тирапат Саджакул, Сушар Манаинг, Витая Пансрингам, Таначат Тунячат и др.

Loading...
Съни Бийч - Сезон 2, епизод 1
"Съни бийч" се завръща с нов сезон, Вълнуващия сериал Съни бийч се завръща със своя 2ри се
Ергенът - Сезон 1 Епизод 2
Романтичното приключение проследява пътя на двадесет дами към сърцето на един единствен мъж, който в
Влад - Сезон 3 Епизод 1 - какво се случва
Един от най-гледаните и обичани сериали - румънският Влад се завръща в ефира на Би Ти Ви с нов трети
19.10 "Внедрени в час", екшън - комедия, САЩ, 2012; реж. Фил Лорд, Кристофър Милър, с Джона Хил, Чанинг Тейтъм, Бри Ларсън, Дейв Франко, Роб Ригъл,
21.00 "Как да убиеш съпруга си", драма, Канада, 2023; реж. Стивън Толкин, със Сибил Шепард, Стив Гутънбърг, Санди Мин Абли, Примо Алон, Арън Крейвън,
22.00 "Фаворитът" - екшън, криминален (САЩ, 2002 г.), режисьор: Уолтър Хил, в ролите: Уесли Снайпс, Винг Реймс, Питър Фолк, Майкъл Рукър, Джон Сида, Уес Стъди, Джо Д’Анджерио и др.
17.45 "Сутрешен блок" - романтика, комедия, драма с уч. на Харисън Форд, Даян Кийтън, Рейчъл МакАдамс и др.
21.00 "Неуловим" - екшън, трилър, криминален с уч. на Джеймс Макавой, Анджелина Джоли, Морган Фрийман и др.
19:00 "Когато се появи ти" - приключенски, комедия (САЩ, 2018 г.), режисьор: Питър Хъчингс, в ролите: Ейса Бътърфилд, Мейзи Уилямс, Нина Добрев, Пейтън Лист, Кен Джонг, Тайлър Хеклин, Дейвид Кекнър и др.
21:00 "Възражение по съвест" - военен, драма, биографичен (Австралия, САЩ, 2016 г.), режисьор: Мел Гибсън, в ролите: Андрю Гарфийлд, Териса Палмър, Винс Вон, Сам Уърдингтън, Хюго Уийвинг, Люк Брейси, Рейчъл Грифитс, Мат Нейбъл, Майло Гибсън и др.
23:45 "Момичето от влака" - мистъри, психотрилър (САЩ, 2016 г.), режисьор: Тейт Тейлър, в ролите: Емили Блънт, Хейли Бенет, Люк Евънс, Ребека Фъргюсън, Едгар Рамирес, Алисън Джани, Джъстин Дероу, Лиса Кудроу и др.
18.15 "Неотразим (2020)", комедийна драма, САЩ, 2020; реж. Джон Стюарт, със Стийв Карел, Роуз Бърн, Крис Купър, Брент Секстън, Уил Сасо,
21.45 "Лесна, а?", романтична комедия, САЩ, 2010; реж. Уил Глък, с Емма Стоун, Пен Баджли, Аманда Байнс, Томас Хейдън Чърч, Патриша Кларксън,
19:30 Херта Берлин - Холщайн Кийл Футбол: Втора Бундеслига 2023/2024 директно
22:00 Уест Бромич Албиън - Ковънтри Сити Футбол: Чемпиъншип 2023/2024 директно
17:30 Черно Море - Ботев Враца Футбол: efbet Лига 2023/2024 директно
22:00 Монако - Пари Сен Жермен Футбол: Лига 1 на Франция 2023/2024 директно
21:30 Фрайбург - Байерн Мюнхен Футбол: Бундеслига 2023/2024 директно
19.30 Шалке 04 - Санкт Паули Футбол: Втора Бундеслига 2023/2024 директно
18:00 "Боб и Абишола" - сериал, с.3, еп.9, 10
19:00 "Приятели" - сериал, с.7, еп.9, 10
20:00 "Алф" - сериал, с.1, еп.7, 8
21:00 "По средата" - сериал, с.1, еп.7, 8
22:00 "Двама мъже и половина" - сериал, с.10, еп.6, 7
23:00 "Ало, ало" - сериал, с.1, еп.3, 4
17.00 "Супергърл" - сериал, с.6, еп.15
18.00 "Монк" - сериал, с.5, еп.7
19.00 Премиера: "Съдебна зала: Ел Ей" - сериал, с.3, еп.11
20.00 "Свръхестествено" - сериал, с.2, еп.14
21.00 "Южен вятър" - сериал, еп.4
20.00 "От местопрестъплението" - сериал, сезон 14
23.10 "От местопрестъплението" - сериал, сезон 14 /п/
23:30 "Случаите на Корморан Страйк: Копринената буба" - мини сериал, еп.2
17:00 "Вятърничав" - сериал
18:00 "Преплетени съдби" - сериал /п/
19:00 "Черно-бяла любов" - сериал
20:00 "Три сестри" (премиера) - сериал
21:00 "Моето име е Мелек" (премиера) - сериал
22:00 "Преплетени съдби" (премиера) - сериал
23:00 "Не ме оставяй" - сериал